MÖBLER / Bord / Nattygsbord 11211083
nr 1121 1083
Nattygsbord
Teak 1950-tal, längd: 43 cm, djup: 32 cm, höjd: 51 cm
Kondition: skadad, slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 augusti 2017
kl 19:48:41
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)